ORDU İL MEM ARGE

KA2 Stratejik ortaklıklar Proje Başvuru Formu doldurma kılavuzları

KA2 Stratejik Ortaklıklar projeleri 3 değişik kategoride ele alınmaktadır. Bunlar;
KA2 Stratejik ortaklıklar Proje Başvuru Formu doldurma kılavuzları

 

1-      KA201 - Standart bir Karma Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar projesi kapsamında başvuru sahibi, hedefleri doğrultusunda bir seçim yaparak her iki proje türünde de başvuru yapabilir. (Karma Okul = Okul ve diğer kamu kurumu, STK’ lar ve Yerel Yönetimlerin yer aldığı projeler) BAŞVURU FORMU Turna sistemi https://turna.ua.gov.tr/ adresinden temin edilmelidir.

 

KILAVUZ için TIKLAYINIZ!

 

2-      KA219 - Sadece okullardan oluşan ortaklık yapısında Okullar Arası Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar başvuru formu doldurulacak olup bu başvurular İyi Uygulamaların Değişimine Yönelik Stratejik Ortaklık tipinde olacaktır. BAŞVURU FORMU Turna sistemi https://turna.ua.gov.tr/ adresinden temin edilmelidir.

 

              KILAVUZ için TIKLAYINIZ!

 

3-      KA202 - Mesleki Eğitim Projeleri (Mesleki ve Teknik Eğitim kurumlarımızın müracaat edebileceği projeler) BAŞVURU FORMU Turna sistemi https://turna.ua.gov.tr/ adresinden temin edilmelidir.

 

 

KILAVUZ için TIKLAYINIZ!              KA2 Stratejik Ortaklıklar Proje Başvuru Formu İngilizce doldurulmalıdır. Başvuru formunun Türkçe açıklamalı kılavuzu için TIKLAYINIZ!
Saray Mah. Ulukonak Cad. No5 Altınordu / ORDU - 04522231629

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.