ORDU İL MEM ARGE

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bölgesel Ödül Töreni

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri  Bölgesel Ödül Töreni

Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması, başarılı çalışmaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” nin beşincisi 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında gerçekleştirilmiştir.

5.si düzenlenen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”ne ülke genelinde 5 kategoride 3357 başvuru yapılmış olup, 189 çalışma saha ziyaretine kalma başarısı göstermiştir. İlimizin içerisinde bulunduğu Doğu Karadeniz Bölgesinde (Trabzon, Giresun, Ordu, Rize, Artvin, Gümüşhane) saha ziyaretine kalma başarısı gösteren 8 projeden 2 tanesi ilimize aittir.

 

Gerçekleştirilen saha ziyaretlerinin ardından 106 çalışma Bölgesel Ödül almaya layık görülmüştür.  İlimizden "Eller Dile Geliyor" projesi ile 1. Kategoride Altınordu Nuriye Halit Çebi Özel Eğitim Meslek Lisesi Bölgesel Ödül almaya hak kazanmıştır.

16 Kasım 2017 tarihinde Rize´de düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" Doğu Karadeniz Bölgesi Törenine Rize Valisi Sayın Erdoğan BEKTAŞ, Strateji Geliştirme Başkanlığı Daire Başkanı Sayın Fazlı SARI, Belediye Başkan Vekili Sayın Sultan YILMAZ, Meb Müşaviri Adem KÜLÜNK, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Hamdii YILMAZ, Gençlik Hİzmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Mustafa ÇELİK ve  Rize ili kurum ve  tüm okul yöneticileri katıldı. 

20-11-201720-11-201720-11-201720-11-2017


Saray Mah. Ulukonak Cad. No5 Altınordu / ORDU - 04522231629

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.